اخبار

برگزاری هفتمین همایش سراسری موزه ملی علوم و فناوری ایران در موزه ارتباطات

برگزاری هفتمین همایش سراسری موزه ملی علوم و فناوری ایران در موزه ارتباطات
سالن همایش موزه ارتباطات میزبان "آَشنایی جامعه با میراث علم"

همایش موزه علوم.دی ماه 96 7

هفتمین همایش سراسری موزه ملی علوم و فناوری ایران از روز سه شنبه ۱۲ دی ماه در محل موزه ارتباطات به طور رسمی افتتاح شد و غروب چهارشنبه ۱۴ دی ماه به کار خود پایان داد.

گفتنی است کارگاه های آموزشی این همایش با حضور سخنرانانی از فرانسه، اسکاتلند، ترکیه، چین و ایران، یک روز قبل و یک روز بعد از همایش برنامه ریزی شده است.

در این همایش ۶ نشست، ۳ جلسه بحث و گفت و گو و یک جلسه ارائه مقالات در حال برگزاری است.

از جمله سخنرانان این همایش میتوان به: دکتر حمیدرضا شعیری، دکتر گولتکین چاکماکچی، دکتر رضا منصوری، دکتر برایان وین، دکتر مارک اریکسون، دکتر فرشاد مومنی، دکتر تولایی، خانم سوفی بیشولق، دکتر محمدرضا فرزانه اشاره کرد.

کارگاه و سخنرانی هایی تحت عناوین «هنر در موزه های علوم و فناوری» با سخنرانی سوفی بیشولق، مدیر روابط بین الملل یونیور ساینس فرانسه و «ارزیابی ریسک مخاطرات محیطی در تهران» با سخنرانی دکتر مهدی زارع استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله،«نقش موزه های علوم و تاریخ طبیعی در بهبود فهم عمومی از علم و رابطه متقابل علم و عموم» با سخنرانی دکتر برایان ای. وین دکترای مطالعات علم و استاد دانشگاه لنکستر و «ارتباطات علمی و افزایش مشارکتجویی عموم با علم» با سخنرانی دکتر گولتکین چاکماکچی دکترای آموزش علوم ترکیه با همکاری موزه ارتباطات به و در سالن های موزه برگزار شد.


همایش موزه علوم.دی ماه 96 9
همایش موزه علوم.دی ماه 96 8

همایش موزه علوم.دی ماه 96 6
همایش موزه علوم.دی ماه 96 5
همایش موزه علوم.دی ماه 96 4
همایش موزه علوم.دی ماه 96 3
همایش موزه علوم.دی ماه 96 2
همایش موزه علوم.دی ماه 96 1 

۱۶ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۳۳۷

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید