اخبار

کارگاه طراحی "خانه ایرانی معاصر برای یک معمار"

کارگاه طراحی "خانه ایرانی معاصر برای یک معمار"
آثار این نمایشگاه، با هنرمندی گروه های مختلف از دانشجویان رشته معماری از تاریخ 08/09/1396 به مدت 10روز در موزه ارتباطات ایران برگزار می شود .

نمایشگاهی با محصولات تولید شده در کارگاه طراحی معماری با عنوان خانه ایرانی معاصر برای یک معمار " و با هنرمندی گروه های مختلف از دانشجویان رشته معماری از تاریخ 08/09/1396 به مدت 10روز در موزه ارتباطات ایران برگزار می شود .

این نمایشگاه که از آثار کارگاهی تشکیل شده است ، نگاه ویژه ای به مساله انرژی و سلامت در معماری ، در کلیه طرح ها داشته است و همواره در کنار مفهوم "نور و فضا " به عنوان جلوه های معماری ایرانی ، به خویشاوندی عمیقی بین آن و مساله سلامت فیزیکی ، متافیزیکی و اجتماعی باور داشته است . 

تمامی آثار در این نمایشگاه مربوط به یک سایت مشخص در شهر یزد بوده و بناست که یکی از طرح ها برای اجرا انتخاب و ساخته شود.

کاربری طرح؛ خانه ویلایی برای زندگی دائمی یک خانواده جوان و تحصیلکرده به همراه یک فرزند پسر و یک دختر تعریف شده است که دارای یک لایه زیرین، یک لایه میانی و یک لایه بالایی می باشد. 

 این کارگاه نگاه ویژه ای به مساله انرژی و سلامت در معماری در کلیه طرح ها داشته است و همواره در کنار مفهوم  "نور و فضا" به عنوان جلوه های معماری ایرانی ، به خویشاوندی عمیقی بین آن و مساله سلامت فیزیکی، متافیزیکی و اجتماعی باور داشته است.

 

 





exbo.memari 3

exbo.memari 2

 

 

بازدید در ساعات اداری برای عموم آزاد است.

محل نمایشگاه: موزه ارتباطات جمهوری اسلامی ایران

۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۵۲
تعداد بازدید : ۴۲۸

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید