پرش به محتوای اصلی

 

رئیس شورای عالی تمبر

 

بعد از مهندس علی اکبر نصرآبادی ، با حکمی از طرف وزیر ارتباطات جناب آقای سید جمال هادیان طباطبایی زواره با حفظ سمت فعلی ، بعنوان رئیس شورای عالی تمبر در بهمن ١٣٩٩ منصوب شدند .

جناب آقای سید جمال هادیان طباطبایی متولد ۱۳۵۱ ، رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت رسانه و مولف ، روزنامه‌نگار و ایده پرداز است .

 شهرت او بیشتر به خاطر فعالیت‌های خلاقانه و ایده‌پردازی در حوزه روابط‌عمومی‌های فرهنگی است .

جناب هادیان پیش از این به عنوان مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل سازمان ملی استاندارد ایران ؛ مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران ؛ مشاور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛ و مدیر تبلیغات فرهنگی و مشارکت‌های مردمی سازمان زیباسازی شهر تهران فعالیت داشته است .

او نویسنده است و مشهورترین کتابش در حوزه روابط عمومی ، « آفرینش متن‌های کوتاه » است . هر چند کتاب‌های مشهوری در حوزه ادبیات و فرهنگ فولکلور نیز منتشر کرده است .

جناب هادیان از اول خرداد ۹۶ تا کنون ریاست مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را عهده دار است و در طول این مدت علاوه بر مدیریت اخبار و اطلاع رسانی در این وزارتخانه ، طرح‌های ابتکاری چون « جشنواره کودک آنلاین » ، « نشست‌های گفتمان سازی نقد و اندیشه » ، « تدوین تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران » و « طراحی و اجرای هویت بصری وزارت ارتباطات » را مدیریت کرده است .